قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / تئاتر / تمدید مهلت ارسال آثار به ۴ بخش جشنواره نمایش های آیینی و سنتی

تمدید مهلت ارسال آثار به ۴ بخش جشنواره نمایش های آیینی و سنتی

تمرین ۲۵ گروه متقاضی شرکت در بیستمین جشنواره نمایش‌های آئینی و سنتی با گذر از وضعیت قرمز شهر تهران آغاز و مهلت ارسال آثار به ۴ بخش جشنواره تمدید شد.

به گزارش مخاطبان هنر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، بر اساس تغییر رنگ بندی شهر تهران در پی موج پنجم ویروس کرونا از قرمز به نارنجی، تمرین ۲۵ گروه نمایشی متقاضی شرکت در بیستمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی و سنتی در ۱۲ پلاتو نمایشی آغاز شد.

همچنین به دلیل شرایط و وقفه ایجاد شده در پی شیوع موج پنجم ویروس کرونا، ستاد برگزاری جشنواره مهلت ارسال آثار به ۴ بخش نمایش‌های تخت‌حوضی (بخش ویژه استاد علی نصیریان)، معرکه‌ها، آیین‌ها و بازی‌های نمایشی (یادواره زنده‌یاد استاد محمد)، مجالس شبیه‌خوانی (یادواره زنده‌یاد استاد هاشم فیاض) و مرور نمایش‌های آیینی و سنتی اجرا شده در سال‌های ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰ (یادواره زنده یاد استاد سعدی افشار) را تا ۳۰ مهر تمدید کرد.

متقاضیان شرکت در جشنواره لازم است تا تاریخ مقرر با مراجعه به بخش ویژه بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی بر تارنمای ایران تئاتر نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.

اخبار، رویدادها و همچنین کتاب‌ها و عکس‌های دوره‌های پیشین این رویداد به نشانی https://irtf.theater.ir قابل دسترسی است.

بیستمین جشنواره نمایش‌های آئینی و سنتی از ۹ آذر به دبیری داوود فتحعلی‌بیگی برگزار خواهد شد.

تاریخ انتشار:۱۱ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۸

درباره ی پایگاه خبری مخاطبان هنر

پایگاه خبری مخاطبان هنر افتخار دارد از طریق مخاطبان خود از اخبار و رویدادهای تئاتر و سینما مطلع شود . این رسانه تخصصی همچنین از نظرات و پیشنهادات سازنده مخاطبان خود استقبال می کند. پل های ارتباطی تماس با ما به این شرح است: پست الکترونیکی پایگاه خبری مخاطبان هنر: info@mokhatabanehonar.ir