قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / سینما / علی سرتیپی با مخاطبان هنر مطرح کرد؛ هیچ کس از زمان بازگشایی سینماها خبر ندارد/ امکان برنامه‌ریزی نیست

علی سرتیپی با مخاطبان هنر مطرح کرد؛ هیچ کس از زمان بازگشایی سینماها خبر ندارد/ امکان برنامه‌ریزی نیست

سخنگوی شورای عالی اکران تاکید کرد تا زمان مشخص نشدن زمان قطعی بازشدن سینماها، شرایط اکران فیلم‌های نوروز ۹۹ قابل برنامه‌ریزی نیست.

علی سرتیپی سخنگوی شورای عالی اکران در گفتگو با  مخاطبان هنر در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای چگونگی اکران فیلم‌های نوروز ۹۹ بعد از پایان تعطیلی سینماها وجود دارد یا خیر گفت: تا زمانی که به‌صورت قطعی اعلام نشود سینماها تا چه زمانی تعطیل هستند، نمی‌توان برای اکران فیلم‌ها برنامه‌ریزی کرد.

وی بیان کرد: تا امروز هیچ اعلامی برای بازشدن سینماها از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ما ارائه نشده است و امیدوارم این وزارتخانه و در کنار آن سازمان سینمایی، برنامه‌ریزی دقیقی برای این شرایط داشته باشند.

سخنگوی شورای عالی اکران تاکید کرد: باید افقی برای بازشدن سینماها داشته باشیم تا بتوانیم برای چگونگی اکران فیلم‌ها برنامه‌ریزی کنیم که متاسفانه هیچ‌کس نمی‌داند تعطیلی سینماها تا چه زمانی ادامه دارد.

وی بیان کرد: متاسفانه تعطیلی سینماها ضرر بزرگی را برای سینمای ایران به همراه داشت که هنوز هم نمی‌دانیم چگونه باید با این ضرر کنار آمد و آن را جبران کرد.

سرتیپی در پایان گفت: زمان بازشدن سینماها مشخص نیست به همین دلیل نمی‌توان برنامه ریزی دقیقی برای اکران فیلم‌هایی که روی پرده بودند و فیلم‌های اکران نوروز ۹۹ ارائه کرد.

۲۱ اسفند ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۱

درباره ی پایگاه خبری مخاطبان هنر

پایگاه خبری مخاطبان هنر افتخار دارد از طریق مخاطبان خود از اخبار و رویدادهای تئاتر و سینما مطلع شود . این رسانه تخصصی همچنین از نظرات و پیشنهادات سازنده مخاطبان خود استقبال می کند. پل های ارتباطی تماس با ما به این شرح است: پست الکترونیکی پایگاه خبری مخاطبان هنر: info@mokhatabanehonar.ir