قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار جشنواره فیلم فجر / اعلام جوایز انجمن آثار “چهل و دومین دوره جشنواره فجر” مدیران تولید سینما

اعلام جوایز انجمن آثار “چهل و دومین دوره جشنواره فجر” مدیران تولید سینما

طبق سنوات گذشته و حضور هجده ساله در بخش تجلی اراده ملی، امسال هم آثار “چهل و دومین دوره جشنواره فجر” توسط هیات داوران انجمن مدیران تولید سینما، بررسی حرفه ای شده است.

به گزارش مخاطبان هنر، انجمن مدیران تولید سینما اعلام کرد: «طبق سنوات گذشته متاسفانه بدلیل مشکلات مالی، تامین مبلغ مورد درخواست ستاد جشنواره برای حضور در بخش تجلی اراده ملی مقدور نبود و کم لطفی برخی مدیران جشنواره، باعث حذف انجمن در این بخش پس از هجده دوره شد. هیات داوران انجمن مدیران تولید سینما (آقایان مجتبی متولی، حسن آقاکریمی و جلیل شعبانی) با ارزیابی دقیق آثار حاضر در جشنواره، جوایز انجمن را به شرح زیر اعلام می نماید: لوح زرین به آقای “رضا زنجانیان وفا” برای مدیریت تولید فیلم سینمایی “پرویز خان” دیپلم افتخار به آقای “منصور غضنفری” برای مدیریت تولید فیلم سینمایی “احمد” در خاتمه به اطلاع میرساند در جشن سالانه انجمن مدیران تولید سینما، از تلاش های حرفه ای آقایان زنجانیان وفا و غضنفری، تقدیر خواهد شد.

مراسم تجلی راده ملی فجر برای معرفی سازمان ها عصر امروز ۲۹ بهمن ماه برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار:۲۹ بهمن ۱۴۰۲ / 11:00

درباره ی پایگاه خبری مخاطبان هنر

پایگاه خبری مخاطبان هنر افتخار دارد از طریق مخاطبان خود از اخبار و رویدادهای تئاتر و سینما مطلع شود . این رسانه تخصصی همچنین از نظرات و پیشنهادات سازنده مخاطبان خود استقبال می کند. پل های ارتباطی تماس با ما به این شرح است: پست الکترونیکی پایگاه خبری مخاطبان هنر: info@mokhatabanehonar.ir